Hydro Detox

109ден

Природен освежителен чиа пијалок со лимета, органско чиа семе, органски агаве сируп, H₂O

 

  • 100% природен пијалок
  • без конзерванси и адитиви
  • без вештачки бои
  • без додадени шеќери
  • без глутен, без лактоза и без гмо
  • богат со омега 3, протеини, влакна
  • вегански
  • пребиотик
  • антиоксидант
  • по отварање да се чува во фрижидер

 

Совршен спој на чиа семе и освежителна лимета кој помага во елеминирање на токсини од нашето тело, а притоа оставајќи не хидрирани во текот на целиот ден благодарејќи на антиоксидантите како и протеинот содржан во чиа семето.

Шифра: 00017 Категорија: Ознаки: , , , , , ,

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hydro Detox”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *