Super Ginger

119ден

Природен освежитeлен чиа пијалок со ѓумбир и лимон, органско чиа семе, органски агаве сируп, H₂O

  • 100% природен пијалок
  • без конзерванси и адитиви
  • без вештачки бои
  • без додадени шеќери
  • без глутен, без лактоза и без гмо
  • богат со омега 3, протеини, влакна
  • вегански
  • пребиотик
  • антиоксидант
  • по отварање да се чува во фрижидер

 

Совршен спој на чиа семе и моќниот ѓумбир кој помага во чувството на ситост и губење на телесна тежина, додека лимонот е погоден за дигестивниот тракт и варењето на храната исфрлајќи ги штетните токсини од телото.

Шифра: 00031 Категорија: Ознаки: , , , , , ,

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Super Ginger”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *