Power C

115ден

Природен освежителен чиа пијалок со црвена рибизла и мента, органско агаве, органско чиа семе и филтрирана вода.

  • 100% природен пијалок
  • без конзерванси и адитиви
  • без вештачки бои
  • без додадени шеќери
  • без глутен, без лактоза и без гмо
  • богат со омега 3, протеини, влакна
  • вегански
  • пребиотик
  • антиоксидант
  • по отварање да се чува во фрижидер

 

Совршен спој на чиа семе и црвена рибизла која е богата со витамин Ц и дејствува во зајакнување на имунитетот, а освежителната нота на мента го намалува стресот и ја подобрува меморијата.

Шифра: 00048 Категорија: Ознаки: , , , , , ,

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Power C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *